Wsparcie

Tak wielka konferencja w sposób oczywisty wiąże się z wyzwaniem finansowym. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Można go dokonać na kilka sposobów.

Sponsoring

Zapraszamy do kontaktu (fundacja@pediatria.waw.pl lub konferencja@pjnz.pl) firmy i organizacje, które chciałyby pomóc finansowo w organizacji konferencji. Na życzenie prześlemy informacje o możliwych formach wsparcia.

Wsparcie rzeczowe

Zapraszamy firmy, zwłaszcza wydawnictwa, producentów sprzętu medycznego i odzieży medycznej, do przekazania książek, czasopism, sprzętu medycznego, a także kuponów rabatowych na swoje produkty. Zostaną one przeznaczone na nagrody dla prelegentów i uczestników.

Wsparcie finansowe

Każda osoba może przekazać dowolną kwotę poprzez konto Fundacji Rozwoju Pediatrii (mBank 69 1140 2004 0000 3802 7508 0544) z opisem PJNZ. Darowizna na cele organizacji pożytku publicznego może zostać odpisana od dochodu podatnika.

Przekazanie 1% podatku

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego. W formularzu PIT należy wpisać numer KRS Fundacji Rozwoju Pediatrii (0000315450), a w opisie darowizny hasło „PJNZ”.